Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Én akarom kikölteni a kiscsibé...

Én akarom kikölteni a kiscsibét, ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy a kotlós alatt van húsz napig, és a huszonegyediken én ülök rajta. Ez elképzelhető?

2013. máj. 25. 18:03
 1/7 anonim válasza:
Te beteg vagy :D
2013. máj. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Naa, azt megnézném.:D De küldj képet is.. Ahogy ücsörögsz a tojásokon.:D Rajta, de mindenképp örökítsd meg :D
2013. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De én komolyan gondoltam-.-

Amúgy LEHETSÉGES??? Akarok egy kiscsibét, ami engem követ, nem a kotlóst.

2013. máj. 28. 16:32
 4/7 anonim válasza:
Szia.Erről ne is álmodozz szerintem hogy majd te kitudod költeni a tojásokat.Nem tudsz ráülni,nincs olyan testhőmérsékleted.A kotlós helyét felesleges átvenned mert te nem tudod a csibéknek azokat az alapokat megtanítani amiket egy kotlós a sajt beszédével tanít.Hát nálunk még ilyen ostoba ötlet nem fordult elő de mi is tyúkokat tartunk meg foglalkozunk tyúkokkal és ott is a kotlós szerepe a csibék..Ebből még tapasztalatom nincs mert ilyen soha nem történt de nem is fog,de más tyúkos téren van tapasztalatom.Úgy hogy meg se próbáld mert sikertelenül jársz.Meg hogyan ülnél rá?Az állat is érző lény mint az ember.Meg bolond lesz a tyúkod ha leveszed a tojásairól.Reménytelen.Elképzelhetetlen.
2013. máj. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Meg ha akarsz eg csibét ami téged követ akkor majd miután kikel kezdjél el egy szimpatikusabbal foglalkozni(simogasd meg beszélj vele) és mikor már egyre nő akkor is és miután kifejlett egyed lesz akkor a taníthatsz neki alapokat.pl.:tenyeredből egyen,megtudd fogni,simogathasd,kövessen.Ezeket tapasztalatból mondom mert nekem is volt és vannak is ilyen tyúkjaim.De a ráülni a tojásokra azt meg felejtsed el.!!
2013. máj. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az imprinting csak a libáknál műxik. A kiscsibe nem fog téged követni. A költés kérdése mindenesetre megoldható, az utolsó nap már nem annyira veszélyes a csibére nézve. Rakd a hónod alá a tojást, időnként permerezd be egy kis langyos vízzel, hogy puhuljon a héja.
2013. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg neked utolsó.
2013. jún. 12. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!