Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A képen látható tyúk/kakas...

A képen látható tyúk/kakas milyen fajta? Lehet magyar országon kapni? (Van valakinek? )

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 16. 18:18
 1/7 anonim válasza:
Nem tudom, de rohadt jól néz ki :D
2013. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na hát ezaz...rohadt jól néz ki,kell nekem is a kopasznyakúak mellé :(
2013. júl. 16. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kakas lehet, ami a képen látható.

A családban volt egy "búbos" tyúk, neki nem meredeztek ennyire szétállóan a fején a tollak, csak kb. úgy, mintha egy nagy tollgombóc lett volna a feje tetején.

Ilyen szép, egységesen barna színe volt, és nagyobb testű, mint a többi tyúk.

Itt Budapesten, de egy külső kerületben, talán a 16. vagy 17. kerületben piacon vették. Ott érdemes nézelődni, ahol élő kiscsibéket árulnak, lehet találni többféle fajtát.

Tudományosabb nevet, mint azt, hogy búbos, nem tudok neki.

Kiscsibeként már látszott, hogy érdekes, másfajta, mint a többiek. És sajnos hozzátartozik a történethez, hogy a társai bántották, talán éppen a különlegessége, arisztokratikussága miatt. Lédy volt a neve.

2013. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
láttam már búbos tyúkot,de ez nem az,mert ekkora búbja nem volt..
2013. júl. 16. 19:42
 5/7 Platypus ***** válasza:
100%

Lengyel bóbitás/polish crested?


[link]

[link]

2013. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
húúú köszönöm O.O
2013. júl. 17. 09:57
 7/7 anonim ***** válasza:
holland bóbitás, én inkább sötét színváltozatokat láttam belőle ez lehet hogy keverék de formailag holland bóbitásra hasonlít.
2013. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!