Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A csirke megeheti a nyúltápot?

A csirke megeheti a nyúltápot?

Figyelt kérdés
A húgom hozott nyúltápot de nem tudom megeheti-e a csirke.
2013. okt. 19. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Megeheti! :)

Nekem tengerimalacom van,vettem neki múlthéten tápot, de nem ette meg,hozzá se nyúlt! Így elvittem papámékhoz,ugyanis van nekik tyúkuk, és imádták! :")))

Nyugodtan odaadhatod nekik, nem lesz tőle bajuk, mivel a nyultápba is sok fincsi 'falatka' van... :P

2013. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2013. okt. 19. 13:13
 3/9 A kérdező kommentje:
Ment a zöld.
2013. okt. 19. 13:14
 4/9 anonim válasza:
Szerintem is adhatsz neki :) Nem lesz semmi baja !!
2013. okt. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi :) (ment a zöld) :)
2013. okt. 20. 09:33
 6/9 anonim válasza:
Ha megeheti, ha nem, szerintem az nyulaknak való. Egyszer nem lesz (szerintem) semmi baja, de többször ne forduljon elő.
2013. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 doboszoli ***** válasza:

Nem szerencsés össze-vissza etetni a tápokat.

Teljesen mások a különböző fajok igényei, a beltartalmat illetően.

Csak egy példa: a sertés tápokban 3X annyi só van, mit a baromfitápokban. A disznó köszöni jól van tőle, a csirkének kifejezetten káros.

2013. nov. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

csak 4 szó: A csirkék mindent megesznek!


èn bébitápal szoktam etetni a csibéket. (amugy rengeteg nem nekik valot esznek meg a tudtodon kívül,szval ezen ne fájjon a fejed :) ) mindenevők :D nálunk pl imádják a rántott hús maradékot :D pipiből :D minegy ezeknek csak ehető legyen!:D

2013. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A csirkének bármit lehet adni legfejebb ha nem tetszik neki akkor nem eszik belőle többet.
2013. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!