Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A kis csirkémet szétszedték a...

Csilla200 kérdése:

A kis csirkémet szétszedték a nagyok mit csinálja?

Figyelt kérdés
az egyik csirkémet amit én neveltem fel szét szedték a tyúkjaink a hátán nincs toll és sánta . Mit csináljak vele levágni nem tudom mert gyerek vagyok anyum meg nincs itthon . viszonylag eszik és iszik, de nem áll fel.Bekentem egy krémmel ami bőr sérülésekre van, de ennél többet jelenleg tenni nem tudok ,jobb nem jut az eszembe amit tehetnék.
2013. okt. 19. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:

ki kell venni közülük


a tyúkokat meg megfelelően, vitamindúsan etetni, és kiengedni kapirgálni, mert ez a 2 dolog a baromfi kannibalizmus fő oka...

2013. okt. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tedd bele egy kis dobozba és egyenlőre válaszd el a tyúkoktól, vidd be vagy tedd el egy biztos helyre, ahonnan nem tud kijönni. Anyukád majd eldönti mi legyen vele várd meg őt.
2013. okt. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem voltak együtt a nagyok és a kicsik csak anyum kiengedte a nagyokat mikor kint voltak a kicsik és őt elkapták a nagy tyúkok
2013. okt. 19. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam is sokszor verik a nagyobbak a kicsiket. Lehetőleg külön kell tenni és kikupálódik egy hét alatt. Kapjon rendesen darát, vizet és ennyi. A tollat gyakran csipkedik, azt ajánlom hogy a vizükbe szórj sót, mert vitamin hiányuk van. Vagy tegyél be egy tál sódert nekik hogy csipegessenek. Mindegy mi csak foglalják el magukat és legyen nagyon nagyon sok fű amit ehetnek.
2013. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnos a kis csirke halálra volt ítélve jobban megnéztük és a hátán szakadozott fel a bőr, tehát nem élte volna túl a hetet.De ezt még a sors is igy akarta, először rá ömlött a higito aztán lesántult , most sikerült meghalnia
2013. okt. 27. 02:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne kend a sorsra, kérdező, a saját balfavágósodat. Hogy bánatba ömlik egy csirkére higító?
2013. okt. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!