Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Egy kecske elvan magában,...

Egy kecske elvan magában, vagy társas lény és kell neki társ, társak?

Figyelt kérdés
Most vettem egyet. Érdekelne, hogy jobban elvan-e egyedül, vagy inkább úgy érzi magát jobban, ha többen vannak (ketten, hárman?)? Nem lesz-e baja ha egyedül van? Ez nekem egy komoly kérdés, kérek komoly válaszokat. Vemhes amugy.

2013. nov. 11. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden élőlény jobban érzi magát társaságban.
2013. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem vegyél mellé még egyet.A kecskének is és minden állatnak is szüksége van társa.Te is jobban érzed magad ha körülvesznek a barátaid.Ha nem akarsz még egy kecskét,akkor vegyél birkát.
2013. nov. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszereznék neki társat, méghozzá fajtársat, azaz nem birkát, hanem még egy kecskét. Várhatsz ellésig, ha szerencséd lesz, akkor lánya születik és azt megtartod neki társnak. Ha bakocska lesz, azt nyilván nem kellene.
2013. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen kell neki a társaság,társas állat akár a birka. Birkát is vehetsz társnak, sőt láttam olyat hogy lovakkal volt.

De alapvetően nyilván a kecske a legjobb.

Megfigyeltem mikor elvisszük egyiket pároztatni, a többiek azonnal észreveszik és síratják napokig ha kell. Intelligens társas állatok, a patások közül talán a leghűségesebbek.Nálam egy bárány is van velük jól kijönnek.

2013. nov. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát, akkor előirányzom egy újabb kecske beszerzését. :) Ne unatkozzon magába. :)
2013. nov. 13. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!