Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Milyen jogszabály vonatkozik...

Milyen jogszabály vonatkozik a haszonállattartásra?

Figyelt kérdés

A szomszédom a közös kerítésünkre építette a kecskék elkerítőjét és az istállót. Szerintem ez így nem helyes, mert tudomásom szerint 1,5 m-re kell a közös kerítéstől és a telkeinket elválasztó közös kerítés nem lehet az állatok területének elválasztója. Ráadásul azon az oldalon azt a kerítést mi építettük, a gyerekek ott játszanak és a kerti sütőnk is ott van. Persze a rá eső oldalon nincs kerítés, így kapóra jött a miénk. Viszont, így megkeseríti a mindennapjainkat a kecskék bűze.

Tudnátok segíteni, hogy hol tudom ezt pontosan megnézni, hogy milyen szabályai vannak a haszonállattartásnak és kihez fordulhatnék vidéken a jogszabály betartásával kapcsolatban?


Együttműködni nem hajlandó, szerinte minden úgy jó ahogy van.


Ráadásul az egyik kecske egyedül van elkerítve szélvédett hely nélkül ebben a zord időben...nem tudom, hogy ez így jó-e és meddig fogja, így bírni.


Válaszokat előre is köszönöm.


2013. nov. 26. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Bejelentést teszel az önkormányzatnál.
2013. nov. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, jobbat nem tudsz tenni.
2013. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!