Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Egy csirke tud szeretni...

Egy csirke tud szeretni valakit annyira mint egy ember?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Annyira, vagyis úgy nyilván nem, de szerintem szoros kötődés kialakulhat.

Nekem egy kakasom volt régen, úgy simogattam, mint más a macskát. :) Mindig jött velem szépen és óvatosan evett a kezemből, nem csípett meg.

Szerintem a legtöbb állattal ki lehet alakítani szoros köteléket ha elég értelmes állatról van szó. A csirke mondjuk nem olyan intelligens, mint egy kutya, de azért szerintem meg lehet próbálni.

Nekünk régebben sok csirkénk volt és általában azok, akikkel többet játszottam csibe korukban később kedvesebbek voltak, a többi csipkedett, nem jött úgy oda és idegesebb volt a közelünkben.

De rá lehet keresni YouTube-n is, még az is lehet, hogy van olyan csirke, ami még akár trükköket is tud. :)

2013. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak azért mert a mamámnál volt egy csirke aki annyira szeretett hogy sose hagyott békén hanem futott utánam,és ha legugoltam akkor belefurakodott a ruhámba. most van egy rakás csibénk,még tavasszal keltek,és meg akarom őket is tanítani erre de nem tudom hogy az a csirke miért szeretett meg,ezek a csibék meg utállnak engem :D amugy 2# azt se tudom mit jelent ez a szó szval kétlen hogy az lennék...
2013. dec. 7. 20:19
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Zoofil=aki az állatokhoz vonzódik szexuálisan
2013. dec. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
fuuujj,nem! h*lye! mondom csak azért kérdeztem mert az a csirke nagyon nagyon szeretett! én az állataimat úgy szeretem mint gyerek az állatát! Jesszus... -.-" az a csirke se akart velem sz*exelni! legalábbis remélem.... XD
2013. dec. 8. 07:41
 5/10 zoocox ***** válasza:
0%

Azt nem tudom, hogy a csirke tud-e szeretni úgy, mint egy ember. De én nagyon szeretem. Nokedlivel, paprikásan. Habár én nem rágom meg a fejét, mint anno öreganyám. :D


Egyébként a csirkék (madarak) a dínók leszármazottai. Ha figyelsz egy kicsit, akkor észrevehető, hogy nem annyira buta állatok, mint hisszük.

2013. dec. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tudom hogy olyan hülyék,azóta hogy az egyik csirkénk a tető olyan részére tojik ahol nem érjük el ráadásul még hungarocelt is tudott zabálni... :D meg amióta a csibék kitaláltak egy útvonalat a szabadság felé. :D
2013. dec. 8. 08:22
 7/10 A kérdező kommentje:
nem olyan hülyék* bocsesz
2013. dec. 8. 09:19
 8/10 anonim ***** válasza:
27%
Neked szerencséd van, mert nem lehet sok gondod, ha ezen filozofálsz. Amúgy meg akkoriban biztosan volt valami étel a kezedben, amit valamikor tőled megkapott, és azért ment utánad, mert a kaját várta. Az állatokat a hasukon keresztül lehet manipulálni, és idomítani.
2013. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát hogy lehet ilyen idióta valaki, hogy így beszél. Ez szerintem a kutyájával meg is teszi, de az anyjával biztosan! Barom.
2013. dec. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as, hozzánk járt pl. a szomszéd cica, akartuk etetni, és nem kért. csak simogatásért jött, meg látogatóba. ennyit az etetésről.
2014. jan. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!