Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Ingyen elvihető, vagy jelképes...

Ingyen elvihető, vagy jelképes összegért cserébe elérhető görény-tartozékokat tud-e valaki?

Figyelt kérdés
Mivel igen drágán vesztegetnek mindent, én meg az előző görényem elhunyta után, mindent elajándékoztam így keresek ugyan ilyen szerető gazdit, aki tovább adná számára már feleslegessé vált dolgokat. Minden érdekel. Előre is köszönöm!

2013. dec. 29. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Expressz és egyéb hirdetős oldalak, görényes közösségi oldalak (azt nem hiszem el, hogy pont nekik ne lenne hatvan FB csoportjuk) stb. De ritka az, hogy nem kapsz hozzá egy extra görényt. :) (Expresszen elég sok ilyen hirdetést láttam, görényketrec ötezer, görénnyel eladó.)
2013. dec. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, de sajnos nekem nincsen facebookom. :/ Viszont kerestem én is expresszen, meg apródon, jófogáson, topapron, metakeresőn és nem sok sikerrel. Görényem az van hozzá és nem egy társasági lény a szentem, így újat nem szeretnék. Aztán a ketrec pl baromi drága. Az viszont a legkisebb bajom, mert fillérekből összebarkácsolom itthon és szebbet jobbat. Persze ha van valakinek elvihető, az meg még jobb lenne. Viszont keresek folyamatosan. Úgy hogy ha valaki valamit lát, akkor kérem szóljon. Előre is köszi!
2013. dec. 29. 09:59
 3/4 intrepid ***** válasza:
Csak ötlet, de megér egy próbát: google a barátod, írd be, hogy vadászgörény, görény, próbálkozz, és lehet, hogy feldob valamit.
2013. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos már két napja bújom a googlet éjt- nappallá téve. :( Most adtam fel hirdetést az apródon, meg a jófogáson. Meg írtam a Magyar Vadászgörény klubbnak is, meg egy másik oldalon is jeleztem a előállt helyzetet. Most már csak reménykedek és imádkozok hogy szeressenek! Hát ha valaki megszán..meg vasút...
2013. dec. 29. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!