Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A kiskecskének gyorsan,...

A kiskecskének gyorsan, ütemtelenül jár a horpasza, ez normális?

Figyelt kérdés
Nem olyan régen született, de ez furcsa nekem. Még nem volt, ez mindnél így van?

2014. febr. 20. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A kis kecskék gyorsabban lélegeznek a felnőtt állatokhoz képest, de ha a légzőmozgások nem ütemesek, akkor ott probléma lehet. Sajnos így látatlanban nehéz megítélni, hogy milyen a légzése.


Ha van rá lehetőségetek, hívjatok ki egy állatorvost, hogy nézze meg, mert ha pl légúti megbetegedése van, abba belepusztulhat.

Egyébként eszik rendesen, élénk? Az ellés gondtalanul lezajlott?

2014. febr. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az ellés gondtalanul lezajlott, eszik is rendesen, rohangál, próbál felugrani amire lehet. Mostmár lassan 1 hetes lesz. Nem figyeltem, milyen gyakran csinálja ezt, de szerintem mindig...
2014. febr. 20. 18:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nincs semmi probléma, de szerintem a biztonság kedvéért érdemes lenne azért megnézetni az orvossal.
2014. febr. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat. Majd figyelem még, hogy mindig így van-e
2014. febr. 20. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!