Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Lesz-e baja a kosaimnak ha...

Lesz-e baja a kosaimnak ha sokáig nem párosodnak?

Figyelt kérdés

Van 5 darab 2 éves kosom (berbécsem). Ha sokáig nem párosodnak lehet-e valami bajuk?

Nagyon szeretem őket ezért szó sem lehet arról,hogy eladjam őket.

Ezért érdekelne nagyon,hogy nem lesz-e valami bajuk?



#kos #párosodás #berbécsek betegség
2014. márc. 15. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van úgy,hogy sohasem tud párosodni,mert van tőle erősebb(vezér) kos. Ami nem hagyja soha,mégis jól elvan évekig.
2014. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,de az a baj,hogy nincs közöttük nőstény.Egy éves korukig voltak az anyjukkal :D . Volt még közöttük 11 juh akikkel párosodtak.

Most nincsen közöttük egy sem.Közbe verekednek de még nem vészes.

Mindez csak azért érdekelne,mert hallottam az öregektől,hogy lehet valami betegségük ha nem lesznek nőstényekkel.Mondtam,hogy kiherélem őket de azt mondták,hogy az sem jó,mert akkor lesántulnak.

Mit lehetne csinálni velük?

2014. márc. 17. 09:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az öregek,szó szerint mondták,hogy nőstény,meg lesántul az úgy ért hozzá mint én az ágyúöntéshez. Vágasd ki az a leg- jobb,
2014. márc. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Á kos

B kos

C kos

D kos

2014. márc. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Öt kos hogyhogy nem próbálkozik ledominálni téged?

Nem támadnak?

febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!