Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » AZ baj ha a tyúkom kicsi...

AZ baj ha a tyúkom kicsi fürjtójás méretü tójást tojik?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy akkor tojnak ilyen picit ha az elsö vagy az utolsó tojásciklusuk van.Lehetséges ez?A tyukok másfél éve vannak meg.

2014. ápr. 4. 14:54
 1/7 anonim válasza:
Baj, mert TOjást kéne tojniuk.
2014. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tojás,de pici
2014. ápr. 4. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
bajnak nem baj, valószínűleg nem kap olyan takarmányt, amitől kellőképp megnőne a tojást / vagy nem iszik elég vizet
2014. ápr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A takarmány szerintem jó mert elötte tojt rendesen vizet is iszik de megnézem.Én még arra gondoltam hogy kevés a mész neki nem lehet ettöl?
2014. ápr. 4. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
mészhiánytól csak gyenge lenne a tojás héja
2014. ápr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy másfél éves csirke szerintem már rég vágásérett, nem szabad 1 éves kor után megtartani tojótyúkot.
2014. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

utolsó, hülyéket beszélsz, ha nem tojatja folyamatosan, hanem kipihenheti magát (pl. télen), akkor 5 évig is lehet tartani a tyúkot.

ha kifogy belőle a tojás, tényleg nincs értelme (ha egy évig szinte minden nap tojik)

2014. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!