Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Honnan tudom, hogy mennyi...

Honnan tudom, hogy mennyi idos - hany napos, hetes a kiskacsa, kisliba?

Figyelt kérdés
Vettunk beloluk 2-2ot. Szeretnenk veluk foglalkozni - tojas, hus, stb. Honnan tudom, hogy mennyi idosek? Mikortol lehet oket ilyen idoben kitenni olba? Most bent vannak dobozban, melegben. Mikortol ehetnek szemes takarmanyt? 8 hetes csirkekkel mikor lehet oket osszeengedni? Szabad nekik adni mast is a csanalon kivul?
2014. ápr. 9. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:

meg kell kérdezni a vevőtől hogy mikor születtek...

a kacsákon, macskákon nincsenek évgyűrűk hogy abból majd te megmondod hány éves... a te homlokodra sincs ráírva hogy hány éves vagy

2014. ápr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves 1.! Nem mondod?

Tudom, hogy a vevotol kellett volna megkerdezni, de piacon vettuk, ahol bazi nagy nyuzsges volt, szoval orulok, hogy hogy hozzajuk jutottam, ott kerdezgetesre nem volt ido.

Nem okostojasokra varok itten. Hanem normalis valaszadora, aki ert is hozzajuk rendesen, nem ugy mint egyesek.

Bar mar latom, rossz otlet volt itt kerdezni.

2014. ápr. 9. 19:27
 3/8 anonim ***** válasza:

tudod kérdező, azon hogy te buta vagy senki sem tud segíteni, nem tudom hány éves vagy de lehetne annyi eszed hogy nem kérdezel ekkora baromságot, mégis milyen választ vártál hogyha jobbra dől a macska ha megijeszted akkor 4 hetes ha meg balra dől akkor 5??? máskor legyen annyi eszed hogy megkérdezed mikor születtek, ez nem egy 10 perces párbeszéd hanem kb 3 másodperc az egész, mialatt átadod neki a pénzt megkérdezhetted volna


mérete alapján lehet tippelni csak annak semmi értelme hogy + - 20%-os pontossággal megmondod mennyi idős lehet


sajnálom szegény kacsákat/cicákat hogy ilyen buta tulajuk lett aki ahelyett hogy használná az agyát vagy ami a helyén van, inkább másokkal kötekedik, mert annyi esze nem volt hogy kinyissa a száját

2014. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

erdekes, erdekes :)

en ugy gondoltam, hogy itt az ember normalis valaszokat kap, es nem ilyeneket... kár is barmit mondani...

normal valaszt vartam, nem ilyent, hogy akkor kelletett volna megkerdezni, ezt magam is tudom, csakhogy most mar keso...

ha nem tudjatok, akkor ennyit eleg irni, hogy nem tudjuk, es nem engem ocsarolni. koszonom.

2014. ápr. 10. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes választ kaptál, az hogy töketlen voltál vásárláskor pedig nem a válaszadók hibája!
2014. ápr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oszinten ajanlom, hogy ne csak a gep elott legyetek, hanem menjetek ki egy vasarra, ahol nagy a surges forgas, peldaul Onodon - mert en ott voltam, es probaljatok a legnagyobb emberzuhatagban venni barmit
2014. ápr. 11. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha félsz emberek közé menni és félsz hozzájuk beszélni, inkább ne tedd!

A tömeg is kisebb lesz (-1), te is jobban fogod érezni magad!

2014. ápr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kedves 7es. igen, igazad van, felek emberek koze menni, mar megyek is a pszichiátriara, befekszem oda egy idore, csakis a te tanácsodra... :)
2014. ápr. 12. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!