Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Kotlósunk tyúktetves, mivel...

Kotlósunk tyúktetves, mivel tudnám kiírtani belőle ezeket?

Figyelt kérdés
Másfél hete van a tojásokon. A fahamút olvastam, hogy azzal kell be dörzsölni, de attól tartok hátha szegénykém lelki világába taposok vele és leszáll a tojásokról.

#tyúk #tetű #kotlós #élősködő.
2014. ápr. 24. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél piretmix port és azzal szórd be a tollak alatt. A szalmát cseréld ki alatta. A környezetét alaposan kezeld le valamilyen mászórovar-irtó sprayjel vagy esetleg porral (spray jobb lenne, tartósabb, alaposabb a hatás), az új szalmát is, amit alá teszel. Kezelés után esetleg leboríthatod valamivel a biztonság kedvéért, de ha jól kotlik, nem hiszem, hogy ettől abbahagyja.
2014. ápr. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2014. ápr. 25. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:
chemotox por is jó,lehet kapni coop üzletben is.én azzal szoktam beszorni az óljukat fészküket.....Fa hamu fürdőhomokukban javasolt...
2014. ápr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fahamut mi is alkalmazzuk a tyúkoknál,de nem beszórjuk őket,hanem lapos ládába,száraz helyre rakjuk,ebben rendszeresen megfürdenek.
2014. ápr. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!