Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » 1 évben hányszor ül el egy...

1 évben hányszor ül el egy kotlós?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem egyszer, nekem nyaranta szoktak. sajnos nem vállalhatok kicsiket így próbálom elvenni a kotlástól a kedvét de van amikor nem sikerül.
2014. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly kétszer kotlott, május 1.-én és augusztus 1.-én ült meg, mindkétszer szépen kiköltötte és vezette is a kicsiket.

Idén még nem léátok rajta semmi hajlandóságot.


Orpington amúgy, most 2 éves.

2014. ápr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem most ült el először. Soha nem tartottam még baromfit. Most már 1 hete ül, kíváncsian várom az eredményt. Mindenki lehurrogott, h miért nem tettem alá 21 tojást. Mert én csak 11 tojást raktam alá, nekem már az bőven elég, ha három ki kel. De ha idén el ül még egyszer akkor majd teszek alá többet, aztán max oda ajándékozom anyukámnak.
2014. ápr. 30. 07:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Arról már hallottál, hogy kakas is kell?

100-ból 99-en nem tudják, tehát a tescos tojást hiába pakolod alá, 1 sem fog kikelni :)

2014. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!