Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Tehénnek milyen "jutalomfalato...

Tehénnek milyen "jutalomfalatot" lehet adni?

Figyelt kérdés
Egy ismerősünkhöz szoktam járni lovagolni, ilyenkor minden lónak viszek almát/répát/sütőtököt/dinnyét, most vett 2 tehenet és nekik is szeretnék valami finomsággal kedveskedni, de nem tudom szabad-e gyümölcsöt, zöldséget adni nekik.
2014. máj. 16. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Próbáld meg a pedigree denta stick-et , attól nem lessz büdös a szája :D vagy még ami szóba jöhet , emberi végtagok. lábujjak , ujjak , fülecskék orrocskák. azokat nagyon szeretik :D
2014. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Száraz kenyér, félbe/negyedbe vágott alma (az egész alma veszélyes lehet, ha a nyelvén levő búb mögé kerül, nem tudja kiköpni és elharapni sem), sárgarépa mehet nekik is, már ha ismerik az ilyesmit. De ha tépsz egy nagy maroknyi füvet, azt is bekanyarítják szívesen.


Bár én személy szerint nem örülnék, ha kérdezés nélkül adnának akármit is az állataimnak, úgyhogy szerintem előtte kérdezd meg az ismerőst.

2014. máj. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha csak megsimogatod az is bőven jó. Egyébként, ha viszel neki almát, annak is örülni fog, csak ne felejtsd el apró darabokra vágni. Csatlakozom az előttem szólóhoz, mindenképp beszéld meg a tulajjal.
2014. máj. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A tehenek szeretik a rostos dolgokat, a papírpénz tele van értékes rosttal. 20 000-est vigyél nekik, hátha jobb az íze, mint az 500-asnak. Bár tudja a fene, kóstoltassad meg velük és döntsenek a tehenek :)
2014. máj. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat! természetesen nem gondoltam, hogy szó nélkül adom nekik.
2014. máj. 25. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!