Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Szerintetek ez milyen takarmán...

Szerintetek ez milyen takarmány lehet?

Figyelt kérdés
Ismerőstől kaptam egy zsáknyit,kb 40kg,van benne szinte minden,szerintem már annyra sok is hogy igy tényleg nem tudom hogy minek lehetne adni.Ami benne van : szemes kukorica,kukorica pehely,napraforgó 2fajta,búza,árpa,zab,fehér köles,tökmag,zöldborsó,sárgaborsó,pisztácia pehely,kevés szárított banán és pár préselt takarmány : világosbarna karika alakú,zöld kerek formályú és az egyik nyúltáp szerü.Én nyulaknak adnám,annak jó lenne? És még milyen állatnak lenne jó szerintetek?

2014. máj. 18. 17:27
 1/9 A kérdező kommentje:

Ami még lemaradt az pl muharmag,és egy azonosítatlan kis barna mag,a köleshez hasonló de nem az! Aztán van még benne pár azonosítatlan extrudált azaz préselt táp is.

Tisztára mintha egy takarmányüzemben mindenből tettek volna bele amit csak találtak,de nem hiszem hogy ez ilyen ocsú féle lenne mert ezek szépen levart zsákokban vannak csak semmilyen cimke vagy felirat nincsen rajtuk.

2014. máj. 18. 17:36
 2/9 A kérdező kommentje:

Itt van két kép róla,hátaha valaki ebből többet tud mondani.


[link]


[link]

2014. máj. 18. 17:54
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
nyúlnak szerintem ideális ,még adnám a baromfiaknak ki-ki válogasson kedvére,tényleg elég vegyes :) ,de mondom sztem nyúlnak mehet
2014. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyúlnak adtam belőle,ették is rendesen,csak attól féltem hogy valamelyik egzotikus vagy számomra ismeretlen összetevője talán nem alkalmas neki.Pl pisztáciát soha nem adtam volna egy állatnak sem.Amikor először ránéztem azt hittem hogy valami rágcsálónak való keverék.Szerinted hörcsögnek,degunak,csincsillának stb-nek adható?
2014. máj. 18. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem papagájoknak, rágcsálóknak(nyúl, tengeri malac, hörcsög...stb.) simán adható, max. nem eszik meg belőle mindent.
2014. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tényleg nagyon vegyes o.O ,igen, adható ezeknek a kis rágcsálóknak is ,legföljebb ha valamit nem szeretnek nem eszik meg de bajuk nem lesz tőle
2014. máj. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
75%
Boltihörcsögtápok ( rágcsálótápok) teljesen ugyanígy néznek ki! Rágcsálóknak add, papagáj nem fog a szotyin kívül mást megenni. Talán még baromfiak elcsipegetik, de 100%-osan rágcsálók fogják pusztítani :)
2014. máj. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Bocs, előző vagyok, siettem: Szóval a papagáj a zabot/árpát/búzát fogja belőle megenni, a szotyit csak akkor ha nagy papagáj :)
2014. máj. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyúl, papagáj.
2014. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!