Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A kisliba csinálja vagy csak...

A kisliba csinálja vagy csak a felnőtt liba?

Figyelt kérdés
Kb 4 hete ült el 2 liba.már egy hete járkálok be megnézni mi van a tojássokkal és hallok fura hangokat,olyan kopogtatást/kattogást.A kisliba próbálja feltörni a tojást vagy csak a liba mama zuzája és bele add olyan hangot?Amikor lemegy a liba enni meg megfürdeni akkor sohasem hallom azt a hangot..

2014. jún. 14. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a felnőtt liba csinálja de egy jó tipp ne háborgasd őket azzal hogy nézegeted a tojását majd ő tudja mikor,mit kell
2014. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A zúza max akkor ad ki ilyen hangot ha kavicsot etetsz csak vele :D Az öreg liba adja a hangot gondolom az almot csócsálja ezek mindent megesznek ami előttük van piszkálják... szöget, csavart, szalmát stb... amúgy az előttem szólónak igaza van ne nézegesd őket mert vagy nem kelnek ki a tojások vagy egyszer a tojó neked ugrik :)
2014. jún. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem piszkáltam csak megnéztem őket.Azóta kikelt 2 kisliba egyet meg a tojásból kilógva döglötten találtam.nem tudom miért pusztult el..de köszönöm a válaszokat! :)
2014. jún. 25. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!