Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mit lehet tenni, hogy a bak...

Mit lehet tenni, hogy a bak kecske ne legyen büdös?

Figyelt kérdés
Vettem egy kis bak kecskét levágásra,de olyan szép az állása,jó vérvonalból való,hogy én már látom,hogy nem fogom levágni,de félek attól,hogy nagyon büdös lesz!Lehet ez ellen tenni valamit?Esetleg enyhíteni a bűzt?
2014. júl. 1. 20:28
 1/5 KGabi0000 ***** válasza:
Esetleg az ivartalanítás,de nem biztos,hogy használ,bár én úgy hallottam.Ha nem akarod ivartalanítani,akkor nem nagyon lehet enyhíteni a szagát.
2014. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
akkor igazán büdi, ha az anyák ivarzanak. ha nem udvarol, akkor átlagos kecskeszaga van.
2014. júl. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zolidobos ***** válasza:
Növendékként, mielőtt ivaréretté válna, ki kell heréltetni.
2014. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szaporítani szeretném!Akkor barátkozzak meg a bűzzel!Köszi a válaszokat!
2014. júl. 4. 12:19
 5/5 ukuka válasza:
Szia!Nekünk egy időben annyira szaga volt,hogy még a ruhákat sem lehetett kiteregetni.Úgyhogy a szag az maradni fog legalábbis az ivarzási időben egyébként elviselhető.Próbáld minnél kevésbé zárt helyen tartani.
2014. júl. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!