Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Torpemalacban valaki segitsen...

Torpemalacban valaki segitsen a szeme begyulladt? Mi a tehendo?

Figyelt kérdés
A feleves torpemalacom egyik szeme nagyon csunya alig birja kinyitni akkoris kicsit csak eleg ha kamillaval torolgetem vagy valami komolyabb? Nincs semmi baja kedv teren teljesen vidam mozog minden csak felek hogy valami komolyabb es allatorvoshoz nem is tudom elvinni mer nem egy nyugodt es csendes joszag. Valaki kerem segitsen
2014. júl. 8. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:

"allatorvoshoz nem is tudom elvinni mer nem egy nyugodt es csendes joszag"

És ettől miért is nem lehet elvinni? Ezért dögöljön meg otthon? Felelős állattartó vagy ám... Gyereket ne vállalj.

2014. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben jó a kamilla, főleg ha komoly szemgyulladása van. Vidd el orvoshoz. Az nem gond, hogy nem nyugodt, az orvos el fogja tudni látni akkor is.
2014. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az elso hozzaszolonak szeretnem uzenni hogy kicsit elorelatobb vagyok mint te mer majd ha megharapja az orvost nyilvan szoneelkul hagyja es en magam tudom hogy milyen is mivel en ismerem. Es nyilvan nem olyat kerdeztem aki annyira hude profi ja es kar hogy kutyatenyezto vagyok es nyilvan ertek azer az allatokhoz csak epp elso malacom van es nyilvan nem vagyok hulye mint egyesek:)
2014. júl. 8. 19:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Bár nem az első válaszadó vagyok, de te butaságot írsz.

Az állatorvosok fel vannak készülve a nem nyugodt állatokra is. Ha elviszed a törpemalacot, és az elején mondod, hogy nincs a malac megfelelően nevelve , vagyis harap akkor az orvos úgy áll a beteghez.

Azt, hogy te kutyatenyésztő vagy, még nem jelenti azt, hogy tudod az állatok betegségei kezelni. Az állatorvos igaz nem kutyatenyésztő, de orvosként tanult.

Egy felelősségteljes gazdi orvoshoz viszi a kedvencét..

2014. júl. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel volt mar ilyen eset hogy ram szoltak hogy vigyem innen a kutyat mer hangos... egy orvos se kulonb sajnos.. elfogom vinni ha nem javul napokon belul..
2014. júl. 8. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Te tenyésztő? Hát ezzel a hozzáállással tuti nem. A magadfajtát szaporítónak hívják.
2014. júl. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Cuki vagy :) azer elhivnalak hogy megnezd a cuki kutyusaim :))
2014. júl. 9. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!