Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A szomszédom egy idióta, a...

Mojdy kérdése:

A szomszédom egy idióta, a kerítés mellé kacsákat telepített. Iszonyú büdösek, főleg eső után, mikor felázik az ürülékük. Mert nincs alattuk alom, és nem is takarítja. Mit csináljak, hogy ne kelljen szagolni ezt a bűzt?

Figyelt kérdés

Mellesleg a hápogás is elég idegtépő! Beszéltem már vele, jobban mondva szerettem volna, de nem túlzottan intelligens a szerencsétlen. Tehát a beszéljük meg a dolgot próbálkozásom kudarcba fulladt, mert csak röhög az egészem.

A bűz miatt sem az ablakot nem tudom kinyitni, sem a teraszra nem tudunk kiülni.


2014. júl. 30. 12:01
 1/5 anonim válasza:
Ha falun laksz,akkor ne csodálkozz hogy a szomszédban állatokat tartanak.Próbáld vele megdumálni hogy rakja át máshová a hejüket,és Segíts is neki.
2014. júl. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért mert valaki falun lakik,még lehet normális szomszédja, aki nem a kerítés mellé rakja a szaros kacsáját. Neki konkrétan a hálószoba ablaka nyílik a kacsaudvarra, és nem zavarja a bűz, szerinted egy ilyen igénytelen emberrel mit lehet beszélgetni? Mikor beszélgetni akartam vele, csak annyit mondott, h haladjak tovább, és kiröhögött..
2014. júl. 30. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Költözz városba, ott nem kell szagolni a szaros,hápogó kacsákat.
2014. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Singham ***** válasza:

Annyit tudsz tenni, hogy érdeklődsz a hivatalban az állattartási törvények után.

Azt viszont magyarázd már meg, hogy mi a jó büdös dolog zavar téged a kacsa hápogásában? Mi olyan zavaró? A madarakat is elzavarod, mert túl hangosan csiripelnek? Az ilyet sose értettem. A bűzt azt megértem, hogy panaszkodsz miatta, de a hápogást nem.

2014. júl. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is vannak kacsáink, igaz az udvar végében, de akinek kisebb az udvara (nekünk 2 telek van egybe) az nem teheti az ólat az udvar közepére.
2014. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!