Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Milyen százalékos arányban...

Milyen százalékos arányban tartalmaz fehérjét és zsírt egy komplett szürkemarha, ami legelőn volt tartva?

Figyelt kérdés
Tehát kompletten tetőtől talpig csontostól mennyi zsírt és mennyi fehérjét tartalmaz. Akár a két tápanyag aránya is megfelelő válasz.

2014. aug. 23. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Hány kilós ??? És original (XD) szürkemarha ???
2014. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Komplett XD Látszik hogy kocka vagy...

MINT ÉN !!! XD

2014. aug. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Ja és sz@rás előtt, vagy sz@rás után ???
2014. aug. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre nincs helyes válasz, mivel minden egyed más.Ha már pár kilóval több egy másiknál máris borul a %-os arány.
2014. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én válaszom kicsit el fog térni a kérdésedtől. Ugyanis a szavaidból azt veszem ki, hogy az alacsony zsírtartalmú, magas fehérje tartalmú húsforrást kersed. Megsúgom neked, hogy ahhoz nem nagy testú állatot kell tartani, hanem kicsit. Egészen pontosan nyulat és galambot. Azért mondom, hogy "és" mert jól kiegészítik egymást, ami a takarmányozást illeti.Az egyik megeszi a szemeset, a másik a maradék zöldjét.
2014. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, pont nem sovány húst keresek. Mentes vagyok a kor jó pár évtizedes zsírfóbiájától. Amennyit ád az a jószág, annyi legyen. Mivel egy időben nagyon jellemző volt, így egyfajta alapnak tekintek rá. Felmérek.
2014. aug. 25. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!