Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Myxovac nevű védőoltóanyagot...

Myxovac nevű védőoltóanyagot hol, és mennyiért lehet venni Debrecenben?

Figyelt kérdés
Tél óta vannak nyulaim, tavasszal kaptak fél éves védettséget biztosító védőoltást az állatorvostól. Most viszont kellene az ismétlőoltás, mert a legyek és szunyogok elözönlöttek minket, (nem tudom, hol a franczban voltak eddig, de őszintén szólva egyáltalán nem hiányoltam őket).Valaki azt mondta, hogy nem muszáj a rendelőbe vinni a nyulakat, mert egyrészt kapható vakcina myxomatózis ellen valahol (de hol azt már nem tudta megmondani), kedvező áron. Továbbá kár stresszelni a nyulakat szállítással. Nem tudom honnan lehetne beszerezni a vakcinát, de sürgős lenne, úgy hogy kérlek titeket segítsetek nekem! Előre is köszönöm!

2014. szept. 5. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:
A Diószegi úton ahogy megyek kifelé Bánknak, ott láttam a buszból állatgyógyszertárat. Szerintem ott van ilyen gyógyszer. Vagy nem tudom megvan e még a Sennyei Oláh István utcán a patika. Vagy még a Nyíl utcán is volt egy középtájon egy ilyen patika. Ami még biztos az a Szikes utcai rendelő feletti kisállat patika. Ha nincs ott az se baj, de az ott dolgozó tud mondani olyan helyet ahol kapható
2014. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!