Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » 4 napos kis nyúlakat az anya...

4 napos kis nyúlakat az anya nyúl meg ölte őket le harapta a lábukat a farkukat meg ösze taposta őket miért csinálta?

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 06:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen idős az anya, hányadik alom, kapott extra eledelt?
2014. szept. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
3 éves 6 ik fialása és tápot szoktam adni neki
2014. szept. 23. 20:24
 3/13 hosszúhajú ***** válasza:
ugye nem vettétek kézbe a kisnyuszikat, mert akkor az anya már le... ja
2014. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem
2014. szept. 26. 05:29
 5/13 Alex1987 ***** válasza:
0%
Vagy nem volt vize vagy pedig meg ijedett valamitol,ha ezek sem akkor rossz anya es selejtezni kell!
2015. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 hosszúhajú ***** válasza:

nem kell selejtezni, legfeljebb nem kell szaporítani.

Dokit is meg kell kérdezni, miért tette.

2015. jan. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Alex1987 ***** válasza:
A selejtezest enis arra ertettem hogy nem kell szaporitani,viszont meg egyszer meg lehet probalni es akkor jobban oda figyelni a nyulra.Megadni neki ami jar,vitaminokban es asvanyi anyagokban gazdag kosztot es mindig friss ivo vizet,ha meg ezek utan is azt teszi akkor kell megszuntetni a probalkozast.A fenti hozzaszolohoz meg az a hozzafuznivalom hogy amit ir az egy nagy baromsag,hogy nem szabad megfogni,en tenyeszto vagyok es mindig meg vizsgalom oket es ezt mindenkinek meg kell tennie elles utan mivel lehet vannak halva szuletett kisnyuszik es el kell oket tavolitani a feszekbol mert ha ott marad az anya nyul meg eszi igy ra szokik a kanibalizmusra es utanna felfalja az elo kicsiket is,ezt nyuszi konyvben is irja amugy,szoval vegyel draga hozzaszolo egy konyvet a kezedbe,tanulmanyozzal es utanna osztogassal tanacsokat a raszoruloknak es ki oktassal egy olyan embert aki nap mint nap ezzel foglalkozik!
2015. jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 hosszúhajú ***** válasza:
7-es, higgadj le. Nem ártottunk, segíteni akartunk és főleg nem kioktattunk.
2015. jan. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Már le vágtam!
2015. jan. 21. 19:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Szegény nyuszkó! Ez nem ő volt, ilyet a patkány csinál! Ezután az anya ösztönből eszi őket meg, hisz ha berohadna a fészekbe, akkor megdöglene az összes a fertőzésektől! 99%, hogy patkány volt. Nálam is megesett már. Ettől függetlenül szeretem a rántottnyulat, a szegény nyuszkót arra mondtam, hogy könnyen lehet nem az ő hibája volt.
2015. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!