Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mini póni kötőfék jó lehet...

Mini póni kötőfék jó lehet egy kecskére?

Figyelt kérdés
Kimondottan kecskéknek való kötőféket kerestem, de nem igazán találtam, ezért elkezdtem keresgélni hasonló méretű állatot, amire gyártanak, és ezt a mini póni kötőféket találtam a legesélyesebbnek, hogy jó lehet rá. Mi a véleményetek?

2015. jan. 13. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
nem biztos de vegyél 2-es méretű haltit :) olyan mint a kötőfék
2015. jan. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb a sima perlon kutyanyakörv, vizsla (asszem M-es) méret.


Ha mindenképpen kötőféket akarsz, és nem internetről rendeled, ahol ugye nem tudod kézbevenni a cuccot, akkor javaslom, hogy mérd le nagyjából a kecske fejét (tarkója körül körbe, orra körül körbe, pofája hossza - szóval azokat a méreteket vedd fel, amiket a kötőfék közrefog), és mérd meg a kötőféket is, akkor nagyon nem fogsz mellényúlni.

De amúgy szerintem max egy fallabella vagy kifejezetten pónicsikó-kötőfék lehet jó.

2015. jan. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!