Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Ti milyen nevet adnátok egy...

Ti milyen nevet adnátok egy kisbirkának?

Figyelt kérdés
2 napja született nálunk egy lány pici birka. A nevével kapcsolatban még nem jutottunk sokra. Segítenétek? Ja és többet is lehet írni mert remélem most már csak pár nap és gyarapodik tovább a "család" :)

2015. jan. 16. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ruby! :-)
2015. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem rossz :) Ez szerintem benne lesz a toppban :)
2015. jan. 16. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Lány pici birka= jerke bárány

Elnevezéssel legyünk tisztába.:)

Én bírom az ember neveket is bariknál, Sári, Juci, Saci, Piri, egyebek

2015. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
(Nagyon örülök, hogy tetszik neked a Ruby! Ahogy elolvastam a kérdést, azonnal ez a név ugrott be, gondolkodás nélkül! :-))
2015. jan. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, tudom az elnevezéseket, 3 éve biosz versenyre járok :D Csak most nagyon be vagyok zsongva :) Embernevek nekem is tetszenek csak az a baj hogy nem nagyon illenek rá. Talán pár nap múlva mutat már olyan személyiséget hogy el tudjuk majd nevezni.

A Ruby-n nagyon gondolkozunk, van rá esély hogy az lesz a neve :)

2015. jan. 17. 16:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Manci
2015. jan. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A Manci is cuki szerintem.

Kérdező, azért majd megírod nekünk, hogy végül hogyan döntöttetek?

2015. jan. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, jó későn írok. Nos a Manci! :D Azt nem adjuk neki mert emeletes házban lakunk és úgy bérlünk egy kertet. Egy idős nénié a telek ahol a kertet használjuk. És a neve Manci néni. Sokszor kiakasztó de egyébként szeretjük. :)

A kisbirkák neve nem más mint Ruby, Thea és Sara lett. A két embernevet egyik kedvenc sorozatunkból vettük. Tudom beteg. :D De nagyon szeretjük őket is! <3

2015. márc. 18. 19:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, hogy megírtad! Tetszenek a nevek, mindenkinek jó egészséget és boldog életet kívánok! (Gyerekkoromban én is szerettem volna egy kisbirkát, komolyan gondolom a jókívánságokat!)
2015. márc. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!