Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mit csináljak a kacsámmal?

BíróBence kérdése:

Mit csináljak a kacsámmal?

Figyelt kérdés

Van 1 kacsám. Lassan 1 éve gondozom mert nem tud felkelni se menni. Nagyon szeretjük egymást legjobb haverok vagyunk. Pár hete bedagadtak a lábai és nagyon sok mindent próbáltam már hogy leapadjon neki, borogatást, vitaminokat de semmi sem segített. Nagyon szenved már de annyira szeretem hogy nem tudnám felfogni az elvesztését.. De viszont nagyon rossz nézni ahogy menni akarna és csak a földön kepesztet, már a lába is vérzik mert kisebesedett.

Szerintetek mit csináljak? :(


2015. febr. 12. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Idősebb kacsából levest, de a pecsenye sem rossz választás ;)
2015. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy látom nem érted vagy nem volt még olyan háziállatod akit nagyon szerettél.
2015. febr. 12. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Állatorvost kérdezz meg róla, lehetőleg olyat, aki a madarakhoz is ért.
2015. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Állatorvosnál voltunk már nyáron de azt mondta nem tud segíteni rajt... Most van az az állapot amikor már nagyon sajnálom őt, hogy szenved.. Szerintem hétfőn elviszem az orvoshoz elaltatni :( Nagyon fog hiányozni, a minden napos játékok a fürdetés, az etetések :( de hát nem tudok mit csinálni :'(
2015. febr. 13. 18:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Állatorvos nem "kinlódik" ilyenekkel. Idős kacsa amúgy? MErt olyan van, hogy valamiért lebénul, de van hogy felépül, van, hogy nem. Mondjuk mi nem házikedvencnek tartjuk, ha látszik rajta, hogy rongyolódik le, akkor levágjuk. De azért gondold bele magad a helyébe. Neki is az a legjobb, ha nem szenved tovább. Vegyél egy másikat, lassan kezik árulni a piacokon.
2015. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!