Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Miért kukorékolnak este 21...

Józan Paraszt kérdése:

Miért kukorékolnak este 21 órakor meg hajnali 1 óra fele a fogyatékos kakasaim?

Figyelt kérdés
Délután bemennek aludni olyan 17 óra fele és az óljukba rákezdik.Valaki aki tapasztalt ilyen segítsen,hogy a levágáson kivűl mit lehet tenni,mert kellenek tenyészetre.

2015. febr. 23. 00:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
New Yorki időszámitás... csinálj belőlük cérnametélt tyúkhúslevest. Az finom lesz.
2015. febr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Diemondy válasza:
53%
Adj nekik lo-nyugtatot, az biztos segit :D vagy hipnotizald be oket es mond nekik hogy borotvaljakk le magukat hemperegjenek meg panirban es vegetaban es menyenek be a sutobe 120 fokra ... az biztos segiteni fog, es meg az ebednek sem kell neki latnod :DD
2015. febr. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem kapnak fényt valahonnan? Pl. közvilágítás?
2015. febr. 23. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Elalszanak, de aztán ha megébrednek, meglátják a közvilágítás fényét, és arra kezdenek kukorékolni.

Régebben megfigyeltem, amikor éjszaka a konyhában felkapcsoltam a villanyt, a kakasok szinte mindig rákezdtek.

A szervezetük ugyebár még ahhoz van idomulva, amikor éjszaka egyszerűen nem volt nagyobb fény (esetleg néha a telihold), és az első nagyobb fényhatás a napfelkeltét jelezte.

2015. febr. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédban is ilyenek, ráadásul akkor már kórusban rázendítenek a gyöngytyúkok meg a libák is. -_-
2015. febr. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akkor besötitelem at óljukat fullosan.Majd írok mi történt.
2015. febr. 23. 10:28
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Maca néni, te vagy az a szomszédban?
2015. febr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hehe..hát persze:)Akkor nem vagyok egyedüli úgy látom.Egyébként besötételtem az ólban,de semmi,óbégat a semmirevaló.
2015. febr. 24. 09:41
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az enyéim is állandóan nyomják, 7/24-ben.

Arra tudok csak gondolni, hogy mivel nem egy szem kakas van a portán, hanem nálam most épp 4, gondolom a Kérdezőnél is lehet hallótávolságon belül több is, így egymást túllicitálva próbálják a territóriumot jelezni. Éjjel-nappal, ha éppen eszükbe jut.

A libák is szoktak ordibálni éjszaka, ha valami neszt hallanak, vagy mozgást észlelnek.

2015. febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen most még 3 kakasom van,de holnap már...csak kettő maradhat:)
2015. febr. 28. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!