Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Nyúl ólat meszelésen kívűl...

B.zoltán73 kérdése:

Nyúl ólat meszelésen kívűl hogyan fertőtlenítünk egy csapat után, az új érkezése előtt?

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 07:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Sehogy.


Esetleg ha bírja a hőt, (fém, drót ketrec) akkor perzselővel oda lehet neki csavarni.

De egyébként az oltások legyenek rendben , legyen tisztaság, meg alapos meszelés. Ennyi elég szokott lenni.

2015. márc. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én napos csirkék előtt is, meg minden állat előtt a helyiséget be szoktam permetezni egy nagyon erős szerrel. A nevét meg nem mondom most neked, de tudom úgy kell, hogy befújom, rá kell zárni az ajtót vagy másfél napig, hadd pusztítson ott el mindent. Utána napokig szellőztetni, mire jön az új állomány. 5 literes kézi permetezővel szoktam ezt csinálni. Persze nyáron minden évben kimeszelek mindenütt.
2015. márc. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Meszelés bőven elég, de használhatsz hipót, vagy klórmeszet is.
2015. márc. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!