Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Ha most kiteszem a hetes...

Józan Paraszt kérdése:

Ha most kiteszem a hetes csirkéket az udvarra fólia sátorba, lesz bajuk, vagy összebújnak éjszaka?

Figyelt kérdés
Nappal 17 fok van,este meg olyan 5 fok körül.Fóliába délelőtt felmegy 34-ig is,de szellőztetni tudok.Túlélik?Mármint az estéket 3 hetesen.

2015. márc. 22. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább ne próbáld ki...
2015. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad. Megfáznak este, nappal meg megfulladnak. A fóliasátor veszélyes egy hely embernek is, állatnak is, mert nyáron bizony rosszul lehet ott lenni. Infra lámpa mindenképpen kell még, csak nem kell annyira leengedni rájuk. Éjjelre én bekapcsolnám nekik, nappal meg ha látod hogy lihegnek akkor ki lehet húzni. Ha összebújik a csirke akkor fázik, kell a lámpa, ha szétterül, elfekszik akkor melege van.
2015. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
bocs,3 hetesek.
2015. márc. 23. 15:46
 4/6 A kérdező kommentje:
A fóliám jól szellőztethető egyébként,nappal király a hőfok.olyan 28 sabilan
2015. márc. 23. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még egy hónapig bármikor fagyhat. Ha annyira ki akarod tenni őket, tegyél be egy fűtést valami olcsó szobatermosztáttal! Akkor ha melegebb lesz biztos nem fűt tovább. Persze a csirkék magasságába, és közelébe, mert magasabban melegebb lesz, a falnál meg hidegebb. És a csirkék légteréhez kell beállítani.
2015. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kiraktam őket,minden OK!Élnek,virulnak,boldogok,este összebújnak a szalma ágyukba,azóta 4 hetesek lettek.
2015. márc. 31. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!