Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Baromfi embrió fejlődése?

Baromfi embrió fejlődése?

Figyelt kérdés
A mai napon 21 naposak a tojásaim(keltetőben keltem). Jelenleg 10 tojás ami még nem lyukasztott/repesztett héjat. Egyet kibontottam mert azt gondoltam hogy mivel a többi kikelt ezek már nem fognak. A fejlődése a 19 napnak felel meg. Ezek szerint van még esély hogy kikelnek? Meddig várjak vele? Vagy lehet ezek már befulladtak? Csipogást vagy kaparászást nem hallani még.
2015. ápr. 5. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
nincs tojás lémpázód? mert azzal át tudod világítani és ha nem látsz mozgást akkor esélytelen. 2 napig még simán benne hagyhatod a gépbe a tojást. nálam a fajta csibék később szoktak kelni pár nappal, a sima parasztok előbb. A bontással meg vigyázz mert elvérezhet.
2015. ápr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2015. ápr. 6. 21:30
 3/3 anonim ***** válasza:

a keltetési idő 20-22 nap....

Kicsit hidegebb keltetőnél vagy nagyobb testű tyúknál lehet picit hosszabb.

2015. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!