Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Szerintetek érdemes lenne ezt...

BíróBence kérdése:

Szerintetek érdemes lenne ezt a keltetőgépet megvennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma nézegettem a keltetőgépeket és találtam egy egész jót ami árban se olyan húzós.

[link]

Olvastam hogy van benne forgatómű is. Az egyik kérdésem az lenne hogy ez megoldja a tojások teljes forgatását, szóval nem kell belenyúlkálnom kézzel? :D

A másik az lenne, hogy úgy 20 normál méretű tyúktojást akarok beletenni, a maradék helyre meg törpe tyúk tojását. Ezek a tojások azért kisebbek mint egy normál tyúk tojás. Azért a forgatómű tudja majd forgatni őket?



2015. ápr. 13. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem veszed meg! Én gyorsabb leszek!
2015. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sürgős lenne! Kérlek a kérdésre válaszoljatok.
2015. ápr. 13. 19:20
 3/6 Egon Noiro ***** válasza:

Szia! Amit ilyenből kézbe vettem, abban a tyúktojásnál sokkal kisebb tojások nem maradnak meg fixen, tehát törpetyúkhoz nem igazán alkalmas, sőt kisebb vagy extra nagy tyúktojásokhoz sem.

A gép maga nem rossz, de ahogy elnéztem pár dolog hiányzik.

Azt írja, hogy automatikus a hőmérséklet beállítása, ami azt is jelenti, hogy te nem is tudsz rajta állítani, amire viszont szükséged lehet. Egy-két évi használat után a beépített hőmérője bizony elállítódhat, és mivel nem lehet újrakalibrálni, lázmérős vagy hőmérős ellenőrzések után neked kell finomítani a hőmérsékletet. Ezen ilyesmire nincs módod.

Szükséges lehet egy páratartalom mérő is, érdemes olyat nézni, amiben beépített ilyen van.

2015. ápr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Egon Noiro ***** válasza:

Ajánlom erről az oldalról a 7-es számú masinát: [link]

kb negyven tojás fér bele, de állítható a hőmérséklete és van páramérője (a leírás szerint)

A kerek masinát csak akkor venném meg, ha állítható a hőmérséklete de sajnos erről nem igazán látok infót sehol.

2015. ápr. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Egon Noiro ***** válasza:
Bocsi! A hetes helyett a hatosra gondoltam! A hetes dupla méretű és nincs páramérője.
2015. ápr. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Egon Noiro ***** válasza:

Az általad nézett oldalon is van egy jobb, bár kicsivel drágább:

[link]

Ha döntenem kéne ezt venném meg.

2015. ápr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!