Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Tehén vagy kecske? ( hasznosít...

Tehén vagy kecske? ( hasznosítás: tej)

Figyelt kérdés
Szeretnék tehenet vagy kecskét tartani a tejéért . melyiket jobb tartani ?

2015. ápr. 25. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tehenet nagyon sokba kerül beszerezni és tartani, ezért inkább kecske.
2015. ápr. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Melyiknek finomabb a teje?
2015. ápr. 25. 22:53
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
kecsketejet nem sok ember iszik, szóval legtöbben a tehéntejre mondanák, hogy finomabb
2015. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem a kecsketej finomabb, de van egy kulonleges utoize, amit meg kell szokni. En mar annyit ittam, hogy ezt az utoizt nem is erzem.
2015. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
35%

Nekem van tehenem,nagyon sokat esznek(drága a fentartás)

Neked 1 kecske kellene ,igaz kevés tejet ad,de 1 családnak elég és nem is drága a fentartása.Ha van kerted kikötöd és ellegelészik.

Egyébként Én tehéntejet fogyasztok,de a kecsketej egészégesebb...

2015. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a tehénnek tényleg nagyon drága az eltartása, viszont a teje sztem finomabb. Viszoont eldicsekedhetsz azzal ha kecskét veszel, h neked van xDDD mostanában tök menő egy kecske :))

egy cuki kép róla :D :

[link]

2015. ápr. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Én imádom a juhtúrót!
2015. ápr. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Egyik ismerősöm kecskéket tart és eladásra kecskesajtot készít mindenféle ízesítéssel, fokhagymás, lilahagymás, chilis stb. Na a lényeg, hogy nagyon finom, én 5 kilót is megtudnék belőle enni, míg a tehénsajt csak olyan szendvics kiegészítő számomra. Tejét még igaz nem kóstoltam, de állítólag egészségesebb mint a tehéné. Meg persze a kecske jóval olcsóbb muri.
2015. ápr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Üdv Lámin barátja (utolsónak szólt) :D
2015. ápr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
A kecsketej ízét meg kell szokni, én szeretem, de a legtöbben nem így vannak vele. Viszont tény, hogy sokkal olcsóbb tartani, igénytelen állat, napi 1,5-2 liter tejet ad, ami bőven elég egy családnak. A kecskesajt pedig tényleg finom, és nagyon jó áron lehet eladni.
2015. ápr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!