Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Baja lesz a tyúkoknak a...

Baja lesz a tyúkoknak a hungarocell golyóktól?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Reméld hogy nem...nagyon nem az ő begyükbe való.
2015. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amíg nem eszik meg, biztos nem
2015. máj. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megrekedhet a begyükben. Jobb, ha nem eszik.
2015. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy lehet-e bajuk, nem tudom, tuti hogy nem nekik lett kitalálva. Tény viszont, hogy imádják, fogalmam sincs mit szeretnek rajta, de a mieink is rávetik magukat ha tehetik. Eddig mondjuk nem pusztult el tőle egy sem.
2015. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajuk. De persze biztos nem is jó nekik. Én is aggódtam egy pár napot mire Kiderült hogy biztos nincs bajuk. Nem értem miért imádják annyira. Lehet összetévesztik valamivel.
2015. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A tyúkoknak eddig sem adtam hungarocelt ill. elvettem tőlük, mivel vegyileg előállított termék adalékanyagokkal.

Most rákerestem: Égésgátló vegyületet tartalmaz ami felszívódik és veszélyes. (Vastagbetűs résztől)


[link]

2015. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mandy1408 ***** válasza:
Ne férhessenek hozzá, ha egy mód van rá! Ha lenyelik, megfulladhatnak!
2015. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!