Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mennyibe kerül etetni havonta...

Mennyibe kerül etetni havonta 1 db bikát?

Figyelt kérdés
Nyilván nem 1 darabbal kezdeném, de a havi költségek 1 darabra érdekelnének! Tudom mennyibe kerül a napos itatós borjú amit még ki kell tejporozni, mert nem lenne tehén! Azt is tudom, hogy meddig tart amíg eléri a 6 mázsás súlyt és azt is tudom, hogy mennyiért tudom eladni! A létező legdrágább megoldást választanám, ugyanis egyenlőre nem lenne legelő és saját föld! Megvenném a jó minőségű szénát és a takarmányt magánszemélytől! Sajnos 3 évig még támogatást sem igényelhetnék!
2015. jún. 9. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:

hát kb annyit mint a tehén, jó kérdés...

viszont amire emlékszem és nagyon durva volt, már a bácsi nem él de vasvillával szurkálta a bikákat, nem is csoda, hogy agresszívek voltak, másik helyről meg azt hallottam, hogy nevet adtak a bikának, simogatták kiskora óta és nagy bikaként se volt agresszív... szóval én csak ezt tudom mondani. amúgy biztos van fent az interneten valami :)

2015. jún. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
1 db-ot szerintem nagyon kevésből... Mi most vettünk 3at,igaz ők "legelősek",de azt mondta a gazda,hogy egész télre elég lesz nekik 3 bála széna... Abrakot meg nem szabad nekik sokat adni,inkább zöldet :) Ebből kiindulva havi szinten 4-5 ezer ft kb...
2015. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!