Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Csirkehalálozás, és a néma...

Csirkehalálozás, és a néma kacsa beiktatása 0.1! (? )

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam napos csibéket, ők azóta egy hónaposan szépek, valamennyi elhullott belőlük a hideg miatt, és a félkész ól miatt, van nekik egy kis kifutójuk, rendes takarmányt kapnak, meg már zöldet is egy jó ideje. Az ólat befejeztük, igazi kis vittyilló lett, nagyon csecse. Ma vettünk a vásárban 7 db napos néma kacsát. Amikor beraktuk őket a csirkékhez, rögtön elkezdték hajtani őket a csirkéket, nagyon édesek voltak:) Kaptak vizet, mert nem érik fel a itatót. De a csirkék nem bírtak a pi.sájukkal és csipkedték a kis kacsákat, de előtte már egymást is néha néha. Na, megcsöröztük az összeset, utána nyugalom és béke volt az ólban. Egy picit fellocsoltuk elől nekik a helyüket, mert hát itt is rekkenő hőség van, van árnyékuk, és tiszta friss ivóvizük. Mégis megdöglött két darab délután. Vajon mitől lehet? A kacsák miatt? Vagy a csőrözés miatt sokkot kaptak volna? Teljesen tanácstalan vagyok, és már nagyobbacskák voltak. Teljesen parasz csirkék egyébkénk, nem hibridek. Remélem nem zavartan írtam le, de tök jól volt még az a kettő is, nem tudom mitől dőltek kardjukba.
2015. júl. 5. 20:41
 1/4 A kérdező kommentje:
De, zavartan írtam le kicsit.. bocsi.. :)
2015. júl. 5. 20:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Napos jószágot nem rakunk össze az előneveltekkel. Bántják egymást és eleve más etetnivalót kapnak.
2015. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
meg a kacsa kb 2 perc allatt összepiszkolja az ivóvizet, amiből a csirke már nem fog inni, mert az kényes a tiszta vízre, vagy lehet hogy a kacsákkal vittél be valami fertőzést
2015. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiskacsákat és csibéket nem tarthatsz együtt amig fiatalok mert zavarják egymást(tapasztalat)vioszont amikor felnőnek kevésbé bátják egymást.szóval most még külön kell őket választanod!
2015. júl. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!