Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hol illetve kitől tudnák...

Hol illetve kitől tudnák venni méheket nagy tételben illetve mennyibe kerülhet? Többi lent!

Figyelt kérdés

Ismerősöm méhészkedni szeretne és megbízott hogy keressek neki méheket (méz termelés-->eladás) végett de egyenlőre nemtaláltam a neten ilyen forrást. Titeket szeretnélek megkérni ha tudtok linket , elérhetőséget írjátok meg kommentben vagy írjatok privát üzenetet.


egyéb infók: Erdélybe szeretné kivinni a méheket nagy tételben tehát nem otthonra 2-3 boxnyit hanem a lehető legtöbbet (pénz nem akadály) pár hektár mező áll rendelkezésre.



2015. júl. 23. 16:05
 1/1 Trafó1 ***** válasza:

Méhészeket kérdezz meg, általában maguk szaporítják az állományt, úgy tudom egy méh család 25000-50000 ft körül van, biztos tudnának segíteni a szövetségüknél is úgy tudom van nekik, a kiviteli szabályoknak is nézz utána, lehet nem olyan egyszerű, hogy neki indulok és kiviszek Erdélybe 20 méhcsaládot.

Kint próbálnék körül nézni, ott talán olcsóbb és nem kell a kivitellel bajlódni.

2015. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!