Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Most vettem próbaként kettő...

Most vettem próbaként kettő db kacsát, megcsináltam nekik az ólat, és minden patent, úsztató, és miegymás, szóval minden megvan ami egy kacsának kell. És mégsem esznek, és nem isznak. Meg vannak ilyedve!? Fognak enni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 4. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem esznek isznak még 3 nap után sem akkor baj van de sztem holnapra maaár ellesznek..
2015. aug. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg kell szokni nekik az új helyet, nem hinném, hogy nagyobb bajuk lenne. Nekünk 3 kacsánk van, és én is azt tapasztaltam, hogy nagyon lassan fedezik fel az új dolgokat, szabadon vannak az egész udvaron, több száz négyzetméter, és csak a házuk, valamint az úsztató körül vannak 10 méteres körzetben, pedig igazán mehetnének szöcskéket, csigákat fogni.
2015. aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és én is azt tapasztalom, hogy nagyon félélnk jószágok. Nem bántom őket, sőt még nem is nagyon terelem, de amikor arra megyek, akkor felállnak, és elkezdenek eszeveszett módon menekülni, majd megállnak, és elkezd hápogni... Olyan kis édesek, de legalább már esznek, és isznak. Sőt, pancsolnak is, és az ólból megpattanva olajra is léptek...:D
2015. aug. 5. 07:47
 4/4 anonim válasza:
Ez természetes! Szerintem most még csak meg vannak ijedve és felmérik új környezetük. Amint megszokják az új dolgokat enni fognak.
2015. aug. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!