Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A tyúk megdögölhet ha túl...

Csak egy lány 152846 kérdése:

A tyúk megdögölhet ha túl nagy krumplidarabot evett meg?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
+nyugtatlak nem 1ben nyelte le! Csipgetve pedig-nem!
2015. aug. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemigazán.
2015. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Egy állat elpusztul,nem megdöglik..nem szeretem ezt a csúnya szót. Egyébként én simán kinézem egy tyúkból,hogy kapkod és lenyel egy-egy nagyobb darabot akármiből..ami megakadhat a torkán és megfulladhat. Nem egy okos jószág,meg kell vallani..
2015. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha túl nagy darabot kapott be és nem tudja lenyelni, akkor igen. Tömőfával, vagy kézzel szokták lemasszírozni. Ha nem segít, marad a nyisssz.
2015. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Felőlem...
2015. aug. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem attól döglött meg.Nekem is kifeküdt egy a múlt héten, én arra gyanakszom, hogy mivel hibrid volt,eddig tartott élete fonala.2-3 évesen van hogy csak úgy elfekszenek és megdöglenek.Estére már az enyém is merev volt.Szeretem őket,magam keltetem, de ez az élet rendje.Vagy elvágom a nyakát vagy magától pusztul el.:)
2015. aug. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!