Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Szerintetek érdemes kecskegidá...

Szerintetek érdemes kecskegidáknak venni trambulint?

Figyelt kérdés
Perdze nem a leg dragabb trambulinra gondoltam csak megis trambulin legyen hatha megszererik es a kerites helyett azt ugraljak korbe.Erdemes vagy nem ?
2015. okt. 10. 20:49
 1/3 A kérdező kommentje:
??
2015. okt. 12. 06:02
 2/3 anonim ***** válasza:

Háháháh, biztosan imádnák. Mondjuk pénzért nem vennék, simán megfelelne nekik egy kiszuperált régi, úgyis leszajrák, leamortizálják.

De ha építetek nekik valami pallókból egy libikókát, mászókát, stb (nem tudom, mennyi hely áll rendelkezésre, hány db a gida, és mennyire van kéznél ezermester), az is jó lesz. Meg láttam egy videóban olyat, hogy egy viszonylag rugalmas, hosszúkás fémlemez két végét rögzítették a földbe, hogy fejre állított "U" alakban hajlott meg, és azon ugráltak fel-le vadul ezek a kis ördögfiókák, az meg hajlott-billegett-hintázott alattuk.


Nekünk egy régi, széles pallós padláslétra van berakva, jó magas, vagy 3 méter, és fent egy kis terasz kialakítva (galéria), azon imádnak fel-le rohangálni. A felnőtt kecskék közül is van amelyik kizárólag odafent fekszik le kérődzeni. :)

2015. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom ! :)
2015. okt. 23. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!