Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A csirkéim náthásak, mivel...

A csirkéim náthásak, mivel gyógyíthatom meg? (többi lent)

Figyelt kérdés

az egyik már jó ideje, a másik úgy néz ki most kezdett el prüszkölni.

az egyik, a fiatalabbik csőrén oldalt vért láttam, szerintem a csőréből jött váladék.

A kakas az idősebbnek néz ki, a tyúkok még nem tojnak.

Néztem, volt hogy a kakas lába meleg volt este az ülőrúdon, a másik tyúké is, a náthásé meg hideg.

Most a másik is,a melyik nem volt náthás, úgy néz ki az lett.


Nem szeretnék nekik mindenféle gyógyszert venni, kamillateát próbáltam, de csak 1* és nem javult, valami tippet tudtok erre?

Egyébként mit lehet tenni, ha a szemgödrében ilyen kis buborékok vannak?



2015. dec. 12. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Állatorvos (aki haszonállatokhoz ért).
2015. dec. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normálisan ettesd őket és helyre fognak jönni.
2015. dec. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Márpedig ha az, amire gondolok, nem úszod meg az antibigyót. A baromfi nátha nevű kórképért több kórokozó lehet felelős, például Haemophilus, Mikoplazmák, E. coli. A mikoplazmáról a linken bővebben olvashatsz. Ne sokáig várj a gyógyszerrel (pl. Anidox, vagy más doxiciklin tartalmú szer), mert könnyen rámehet az egész állomány.


[link]

2015. dec. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Forró tejàt citrommal amit te is iszol csak lehütve kalmopirint vastag sàl a torkukat meg Micisapka.
2015. dec. 22. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha már szó esett a csirkéröl akkor a tyuk kakijât helyesen irom ha ugy irom hogy tyuxar? Tudom Nem IDE tartozik de allatok kategoriâhoz passzol lévén csirke meg tyuk...a tehén az eleve Nem IDE tartozik szoval hogy van helyesen fogalmazva tyuk are vagy tyukbélsár? Esetleg tyuk kaki? Elvagyok bizonytalanodva azèrt merültem fel bennem a kerdés..köszike aranyossak vagytok a válasszal. Ja akkor Kellemes karácsonyi únnepeket is mettaktuális most. Üdv. Vince
2015. dec. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!