Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Bács-kiskun megyében van...

Roti84 kérdése:

Bács-kiskun megyében van valaki aki tenyészt őshonos magyar baromfit?

Figyelt kérdés
Szeretnénk majd vásárolni csak ha nem muszáj akkor nem akarunk sokat utazni.
2015. dec. 22. 16:32
 1/4 anonim válasza:

Egy sima hazi tyukra gondolsz?

Es miert kene oshonos alat?

Nem kotekedni akarok de ezt elmagyaraznad?

2015. dec. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én az őshonos baromfi alatt azt értem amit Pl. a Gödöllői génbankban is tenyésztenek.

Tehát nem mindenféle túltenyésztett hibrid ami hogyha nem lát tápot akkor nem megy semmire.Csak szemes takarmánnyal etetek.

Ja és nem is díszbaromfi.

Amit én keresek annak ez a neve hogy:Őshonos magyar baromfi (fehér,kendermagos,sárga,fogoly)

2015. dec. 30. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, hogy megoldódott-e azóta, de mi a lajosmizsei vásárban vettük. Mi is csak takarmánnyal etetjük őket, és köszönik szépen jól vannak. Most,ezekben a kemény mínuszokban a lányok 4-6 tojást tojtak, úgy hogy csak most kezdtek el tojogatni. A kakasok amiket levágtunk, azok voltak 2 kg körüliek, teljesen tisztítva.
2016. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Most megnéztem az árakat is. Hát, ennek töredékéért hoztuk el, ezek közül, fehér tyúk, fehér erdélyi nincs köztük.
2016. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!