Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A kecskéket elég legeltetni?...

A kecskéket elég legeltetni? és mennyi ideig? Mennyi teje van? Megéri tartani? Milyen természetű álat?

Figyelt kérdés

2016. jan. 10. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Egyvalami tuti: kegyetlen büdös.. 3 házzal arrébb tartottak pár éve, esténként még itt is lehetett érezni a szagukat.
2016. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak a bakkecskének van szaga... Nem elég csak legeltetni nem árt abrakot is adni neki, télen meg pláne és széna is kell elé. Ha csak legelteted, akkor egész nap kint kell lenniük. Tejmennyiség a laktációtól függ hogy épp melyik szakaszban van, elején több, aztán fokozatosan csökken, szerintem több honlapon is írnak róla. Attól függ mi számít annak hogy megéri. Tejét lehet inni, sajtot készíteni belőle, ismerősömék a gidákat levágták, tehát hús hasznosítása is lehet. Egyébként én szeretem őket, aranyos, kedves állatok.
2016. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt egy alap, olvasd el, de ha rákeresel sokat megtudhatsz. (N)

[link]

2016. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!