Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Nincs étvágya a kocámnak mit...

Rolipi kérdése:

Nincs étvágya a kocámnak mit adjak enni neki?

Figyelt kérdés
Decemberig darát kapott nedvesen akkor került hozzám, én is azt adok neki,néha került bele moslék is de most üres nedves darát kap és csak túrja,vettem bele aromát is de ez se tetszik neki. 1hónapos vemhes most kéne igazán ennie nem?
2016. ápr. 15. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
és ha raknál neki bele kenyeret? a pékségekben szokott lenni eladó olcsón selejt rossz kenyér. zöldet is adhatsz neki. az egyik anyám alig akar enni, de ha dobok be neki egy kis zöldet akkor azt jó étvággyal elfogyasztja.
2016. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, a zöldet nekem is nagyon eszi de a dara nem kell neki. A kenyeret kieszi és a többit csak akkor eszi meg ha már nagyon éhes.
2016. ápr. 15. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Én bevizsgáltatnám azt a darát. Ha eddig evett rendesen és most kezdett el cirkuszolni, akkor a takarmánnyal lehet valami. Megbízható helyről szerzed be a takarmányt?
2016. ápr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Olajat, attól pottyantgatni is fog.
2016. máj. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovács lászló1997 ***** válasza:
Próbáld meg híg ivós moslékkal
2016. máj. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!