Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Sürgős! A kacsám lába lehet...

Sürgős! A kacsám lába lehet hogy eltőrt mert fityeg valószínűleg a felső combcsontnál mit csináljak? Túl fogja élni?

Figyelt kérdés
2016. júl. 24. 20:54
1 2
 11/18 anonim válasza:

a domaszéki állatorvos kissé selejtes. fél az állatoktól :D bár egy kacsával talán elboldogul :D

dr herczeg istván

Cím: 6727 Szeged, Csongrádi sgt.82/B

Telefonszám: +36-30-45-81-273


de ha nincsenek fájdalmai, és úgy hagyod ahogy van, összeforr neki magától is...max sánta lesz


szintén domaszéki vagyok :)

2016. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi a választ!Fél az állatoktól milyen állat orvos?:)
2016. júl. 26. 10:27
 13/18 anonim válasza:
kérdezősködj után a faluba és meglátod h 99% ezt fogja mondani. :)
2016. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

mi szegedre járunk dr farkas patriciához. aranyos, kedves, jófej. nem is drága.


dee nem vagyok benne biztos h egy kiskacsa megéri az állatorvosi költséget, amiért ellátnák...sztem vagy próbáld meg magad sínbe rakni neki...vagy bízd a természetre...

2016. júl. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Vidd el orvoshoz. Ha úgy látod eltört,amíg elviszed orvoshoz rakd sínbe. Azután az orvos végzi a dolgát.
2016. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Ha úgy látod eltört,amíg elviszed orvoshoz rakd sínbe.
2016. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Nincs értelme tovább bánkodnod. Tedd be a sütőbe, és edd meg
2016. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nekem a tyúkommal történt ugyanez, nem kell nagy ügyet csinálni belőle.Összeilleszted a két csontot vágsz hozzá méretes vesszőt, bármilyen jó(én ugy csináltam hogy kicsit hosszabb ágat vágtam lábánál és bekötöztem jó szorosan).Egy ideig csak fekszik aztán megszokja és lábra áll.Meg fog gyógyulni csak max kicsit sántít de ha jól csinálod akkor csak lassab lesz mint a többi.:)
2016. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!