Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Kecskével is végre lehet...

Kecskével is végre lehet hajtani a csatlakozást?

Figyelt kérdés
Vettünk két kecskét nemrégiben. Az egyikükkel ( fél éves szánentáli szarvalt anyakecske) egész jól összebarátkoztam, azt már engedi, hogy tetőtől-talpig végigsimogassam. Tegnap megmutattam neki a kötelet, ma pedig már egy kicsit rá is tettem a szarvára. Úgy gondoltam, hogy csinálok majd neki egy csomózott kötőféket is. Valamint meg szeretném tanítani neki hogy adja fel a lábát. Ahhoz szeretnék tanácsot kérni, hogy hogyan szoktassam hozzá a kötőfékhez (hogyan szokták a csikókat) és hogy hogyan szokták megtanítani a csikóknak, hogy adják fel a lábukat. Arra lennék még kíváncsi, hogy a kecskével is végre lehet-e hajtani a csatlakozást, mint a lovakkal? Előre is köszönöm a válaszokat.

2016. aug. 3. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
szimplán próbáld meg fel rakni ha kézhez szokott a lábát meg ha ki van kötve akkor próbáld :)
2016. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sophia Ajutthaja válasza:
... húúúú először azt hittem, az a híres HOFI vicc , "hogy lehet-e a kecskével ..." :)
2016. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!