Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Van egy kotlóm ami alatt van...

Lovas Réka kérdése:

Van egy kotlóm ami alatt van tizenöt tojás és vasárnap telt le a 21 nap. Miért nem kelnek?

Figyelt kérdés
Külön lett rakva a kotló mert a némakacsám mindig beakart hozzá menni akkor még cdak kettő másik tyúk tojásán ült. Azokat kivettük alóla és raktunk be alá tizenöt tojást(nem saját). Félidőnél meglámpáztam őket mindbe csibe van. Most vasárnap kellett volna kelniük de semmi de mindegyik tojásba kopog a kiscsibe. A kotló egy kosárba van védezt helyen leborítva levettem mindig enni meg inni (meg had végezze a dolgát) de a multhéten egy két falat egy két korty utánna rohanni akart vissza a tojásokra nemendegtem had cserélődjön a levegő a tojásokba (megjegyzem nem hagytam addig lent a kotlót hogy kihülyennek a tojások meg mondom mindbe kopog a csibe). Tudom hogy még csak szerda van de miért nemnkeltekmég ki? Elszámolni nem számoltam el mert van egy naptáram amibr minden állatom felvan írva mikor ült el(tyúk, némakacsa) vagy mikor fedeztettem be(kecske) és felvan írva mikorra várhatóak a gyerekek. Nemtudom mit csináljak feltörni nem akarom a tojást mert él benne a csibe de se megrepedve se megtörve nincsennek. De kopognak. Mit tegyek várjak még?

2016. aug. 24. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Várni kell még pár napot, azért nincs mostanába olyan meleg.
2016. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
nekem volt hogy 26 napra kelt ki régebben.
2016. aug. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Persze várjál még vele. Ha élnek (és egészségesek) a csibék előbb utóbb kijutnak.
2016. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) nem mertem egyetse megbontani nehogy amiatt haljon meg a csibe csak eddig mindig nalra pontosan keltek mind a csibék mind a kacsák(jo persze a némakacsa szívós egy állat meg jó költő) csak egy kicsit tartőle nehogy a végén belefulladjanak
2016. aug. 24. 12:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Meg ezzel a témával olyan kérdésem lenne hogy raktam be egy kacsa alá ugyanígy tizenöt tojást plusz egy kettő kacsatojást mert a tyúktojások elég picik japi tyúktól vannak és azoknak meg ma kellene kellniük igenám csakhogy a kacsamegevett egy nagycsomo tyúktojást amibe csirkék voltak biztos higy ő volt mert nincsennek rágcsálóink (a kacsais külön van rakva nehigy a kecskék megtapossák majd a kikelt kis szárnyasokat és higy miért ette meg a kacsa a tojást? Szoktunk nekik meszet rakni a kajába higy az ilyeneket elkerüljük.
2016. aug. 24. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!