Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Melyik a legcsendesebb libafaj...

Melyik a legcsendesebb libafajta, amelyik nem gágog annyira?

Figyelt kérdés
2016. szept. 10. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Sült liba.
2016. szept. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű,az a liba nem gágog hagosan amelyik nem akar,mond hány fajtát ismersz?Mert szerintem egyszerű magyar ember nagyon mást nem tud beszerezni mint a magyar fehér ludat,a szürke landeszit,a bütyköst,és ezek keverékét,esetleg valami más ötleted?Persze sorolok én neked még 10 fajtát ha gondolod,nincs itt ebből gond,de akkor készülj fel hogy az import lesz.Röviden,nem kell tartani libát ha nem tetszik,lenézik őket mert hangos,pedig ha tudnád milyen éberek,2 évig figyeltem őket,este nem alszanak!!Egész éjjel jár a feje és figyel,észrevette a fekete macskát a sötétben kb 100m ről,én semmit se láttam csak zseblámpával,a rohadt kutya meg horkolt a házában :/,ennyit a lenézésről,rohadt jó baromfik,ezt kellene tartani min 60%-ban mindenkinek és nem nyavajogni hogy hagosak,meg pacsálnak...
2016. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!