Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Baromfival foglalkozó kisterme...

Antoin Michel kérdése:

Baromfival foglalkozó kistermelők?

Figyelt kérdés
Olyan kistermelő segítségét szeretném kérni, aki baromfival foglalkozik. Több weboldalt is átböngésztem már, de sehol sincs semmi lényeges információ. A Nébih oldalát is végignéztem, elolvastam az 52/2010... rendeletet de lenne egy rakat kérdésem és jó volna olyantól kérdezni, aki már egy ideje csinálja. Esetleg valaki tudna segíteni?

2016. okt. 2. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
de miben?
2016. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pl. mi a regisztráció menete? Elég a Nébih-nél regisztrálni vagy kell az MVH-nál is? Valahol azt írják, be kell jelenteni a jegyzőnél is a tevékenységet...


Emellett, az értékesített termékekről nyilvántartást kell vezetni, viszont az sehol sincs, hogy kell-e nyugtát adnom vagy sem?


ÉLŐ tojótyúkot, kakast, csirkét eladhatok? Mert erről szintén nem találtam semmit.


Regisztrációkor kijönnek ellenőrizni. Mit vesznek figyelembe?


A lényeg, hogy szükségem volna a kistermelői (NEM őstermelő)regisztrációval és az azt követő dolgokkal kapcsolatban tanácsot kérni olyantól, aki ugyanezt az utat megjárta.

2016. okt. 5. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!