Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Szerintetek ha valahogyan...

Szerintetek ha valahogyan talalkoznek egy csimpanzzal, megolne? Vagy kedves lenne velem vagy mi? Elore is kosz a valaszokat! Tudom eleg hulye kerdest tettem fel.

Figyelt kérdés
2016. okt. 2. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megölne.Állatkerti gondozótól tudom.
2016. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Biztosan kinyírna! Nem tudom, mivel bántottad meg, de egy hete mással se foglalkozik, csak a kinyiffantásoddal!
2016. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Bizalmatlan lenne veled. Mondjuk attól függ, mik a körülmények. Más egy fogságban nevelt és más egy vad.
2016. okt. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért támadna rád. Egy átlagos csimpánz nem nagyobb, mint az ember. Ha félne is, vagy bizalmatlan lenne, mert korábban ilyen tapasztalatokat szerzett az emberekkel kapcsolatosan, akkor inkább távolságot tartana tőled szerintem.
2016. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon különbözőek tudnak lenni, vannak szelídebbek és agresszivebbek, főleg a vezérhím a vszélyes, mert az védi a csapatot. A nagy kérdés, hogy hol találkoztok. Nem mindegy. hogy összezárnánk egy kis szobába egy agresszív vezérhímmel vagy egy rangsor alján lévő fiatal nősténnyel. A vadonban ha lehet, igyekeznek elkerülni az embert. Ha a területükre lépsz a vadonban vagy a ketrecükbe, akkor megpróbálnak elzavarni.
2016. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
pls szavannaban, tanultuk ott van és ha ott őt bámulnám mit csinalna?
2016. okt. 30. 12:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha messziről bámulnád, akkor elkerülnének.

Ha közelebb mennél, akkor megpróbálnának elijeszteni, figyelmeztetnének.

Ha még közelebb mész, akkor megtámadnának, aki erősebb, az győz. Vagy legyőzöd őket és akkor elfutnak vagy ha ők győznek akkor vagy sikerül elmenekülnöd vagy ha nem, akkor véged.

2016. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat, én azert szeretnék talalkozni veluk hogy jszak veluk, simogassam oket, nem dedos vagyok, sak kivancsi vagyok milyen veluk jatszani , mert olyanok mint az emberek. szerintetek hogyan kellene csinalnom, hogy tudjak em tamadni akarom oket hanem jatszani veluk ? :D helyesirasert bocsesz
2016. nov. 1. 09:48
 9/12 A kérdező kommentje:
Bár tudom, sosem tudom oket megsimizni :/
2016. nov. 1. 09:49
 10/12 anonim ***** válasza:
Mint már írtam korábban,megölne.
2016. nov. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!