Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Le tudsz vágni egy csirkét,...

Le tudsz vágni egy csirkét, fel is tudod dolgozni? (pucolás, belezés, stb? )

Figyelt kérdés
Szerintem egyre kevesebb ember csinál ilyet.
2016. okt. 23. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Minden hétvégén szoktam vágni. 24 L
2016. okt. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Le nem vágtam még, de tartottam, amíg vágták, meg utána már mindent megcsinálok. Ha nagyon muszáj lenne valami miatt akkor lehet levágnám én is, csak azért nem szeretném, mert lehet bénáznék vagy valami aztán akkor már inkább olyan csinálja, aki gyors.

Amúgy szeretem az állatokat, de ez ilyen... Ha az embereknek nem is feltétlenül, de a kutyáknak, macskáknak stb. kell hús, tehát olyan nem lehetne, hogy egyáltalán nem ölünk állatokat szerintem. Csak azért írtam ezt le, mert van néhány olyan sötétzöld ember, hogy az nem igaz.

19/L

2016. okt. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is le szoktam vágni a tyúkokat.

Ha nincs más, aki megcsinálná, akkor meg is pucolom, meg is főzöm...


A csibéket is magam keltetem és nevelem fel.

F33

2016. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
37%
Persze hogy szoktam vágni,meg mást is.És tényleg kevesen csinálják,de nem baj,drukkolok hogy minél kevesebben csinálják és egyék csak a gyorscsirkéket,attól lesznek szép és egészséges emberek :D :D :D ,én meg eszem ami a ház körül van,abból baj sose lesz :)
2016. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!